Zgodnie z uchwałą Sejmiku Województwa Opolskiego z dnia 28. lutego 2012r. Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Informatycznego i Politechnicznego wraz z  Wojewódzkim Ośrodkiem Metodycznym został połączony w REGIONALNE CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI w Opolu - aktualna strona www to: www.rcre.opolskie.pl

Wyjazd studyjny dla nauczycieli branży motoryzacyjnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Koj
środa, 20 kwietnia 2011 13:56
 
 

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Informatycznego i Politechnicznego w Opolu organizuje 26 maja 2011 wyjazd studyjny dla nauczycieli szkół zawodowych branży motoryzacyjnej do fabryki samochodów osobowych OPEL w Gliwicach. Temat wyjazdu studyjnego: "Nowoczesne metody produkcji pojazdów osobowych, na przykładzie cyklu produkcyjnego GM OPEL POLSKA w Gliwicach".

Zgłoszenia przyjmuje do 15 maja 2011 doradca metodyczny przedmiotów zawodowych pan Tadeusz Gabis. Zgłoszenia należy wysyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i powinny zawierać: imię i nazwisko, datę urodzenia, nr pesel, seria i numer dowodu osobistego (dane konieczne są do zdobycia pozwolenia na wejście grupy na teren fabryki). Wyjazd z Opola spod dworca PKP Opole Główne 26.05.2011. o godz. 10:30, powrót około godz. 18:00. Wyjazd dla nauczycieli jest nieodpłatny.