Zgodnie z uchwałą Sejmiku Województwa Opolskiego z dnia 28. lutego 2012r. Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Informatycznego i Politechnicznego wraz z  Wojewódzkim Ośrodkiem Metodycznym został połączony w REGIONALNE CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI w Opolu - aktualna strona www to: www.rcre.opolskie.pl

Konferencje
Konferencja metodyczna dla nauczycieli przedmiotów informatycznych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Stanisław Rożniatowski
środa, 04 kwietnia 2012 22:10
 
 

Serdecznie zapraszamy nauczycieli przedmiotów informatycznych wszystkich typów szkół na konferencję metodyczną w poniedziałek16 kwietnia 2012 roku o godzinie 13.30. Temat przewodni konferencji: Cyfrowa Szkoła. Miejsce: WODIiP Opole, ul. Głogowska 27. Po części seminaryjnej, o godzinie 15.00, chętnych zapraszamy na zajęcia warsztatowe - szczegóły poniżej. Niebawem opublikujemy formularze zgłoszeniowe - prosimy o zapisywanie się. Liczba miejsc na zajęcia warsztatowe ograniczona.

Program konferencji:

Seminarium, sala AV 1.7 (parter), 1330 - 1500

Lesław Tomczak, WODIiP 

Powitanie. Program Cyfrowa Szkoła

Adam Koj, WODIiP 

Urządzenia mobilne w edukacji

Arkadiusz Stefan, IRS 

Środki i narzędzia SMART w edukacji mobilnej

Warsztaty, sala AV 1.7 (parter)

15:00 – 16:00

SMART w edukacji mobilnej, Arkadiusz Stefan, IRS

Warsztaty, sala 2.7 (piętro)

15:00 – 16:00

Trójwymiarowe modelowanie dla każdego, Sebastian Cichoń, WODIiP

Warsztaty, sala 2.4 (piętro)

15:00 – 16:00

Tablet na lekcjach, Witold Rudolf, WODIiP

Warsztaty, sala 1.34 (parter)


15:00 – 16:00

Zdjęcia panoramiczne, Roland Zimek, WODIiP

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji wszystkich nauczycieli przedmiotów informatycznych.

Prosimy o zgłaszanie chęci udziału w konferencji poprzez formularz zgłoszeniowy.

 
Konferencja Teraz Kobiety Opolszczyzny - Komputer i Internet w pracy i w domu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Stanisław Rożniatowski
wtorek, 20 marca 2012 09:06
 
 

Fundacja Ambasada Przedsiębiorczości Kobiet we współpracy z Departamentem Rolnictwa i Rozwoju Wsi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Doskonalenia Informatycznego i Poilitechnicznego w Opolu zapraszają na konferencję "Teraz Kobiety Opolszczyzny - Komputer i Internet w pracy i w domu". Konferencja odbędzie się 28 marca 2012 roku, od godziny 10.30 w Hotelu Arkas w Prószkowie. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej www.ambas.pl. Udział w konferencji jest bezpłatny. Plakat konferencji do pobrania.

 
Konferencja "Narzędzia i środki technologii informacyjnej w procesie nowoczesnej edukacji" - wywiady i zdjęcia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Lesław Tomczak
wtorek, 08 listopada 2011 09:33
 
 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konferencji "Narzędzia i środki technologii informacyjnej w procesie nowoczesnej edukacji" za udział, mamy nadzieję, że czas spędzony w naszym ośrodku będzie owocował w Państwa pracy zawodowej przez realizację ciekawych pomysłów i projektów związanych z wykorzystaniem nowych technologii w edukacji.


Wywiady z uczestnikami konferencji i warsztatów: 
Konferencja "Narzędzia i środki technologii informacyjnej w procesie nowoczesnej edukacji" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Nowak
czwartek, 27 października 2011 10:23
 
 

Szanowni Państwo,

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem konferencją oraz organiczoną liczbą uczestników poniżej publikujemy listę zakwalifikowanych osób.

Więcej…
 
Konferencja "Narzędzia i środki technologii informacyjnej w procesie nowoczesnej edukacji" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Lesław Tomczak
piątek, 14 października 2011 08:10
 
 

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam na konferencję „Narzędzia i środki technologii informacyjnej w procesie nowoczesnej edukacji”, która odbędzie się w dniu 3 listopada 2011r.

Konferencja organizowana jest w ramach Grantu Opolskiego Kuratora Oświaty, którego realizatorem jest Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Informatycznego i Politechnicznego w Opolu. Wszystkie planowane w ramach Konferencji wydarzenia tj. sesje plenarne i warsztaty odbędą się w siedzibie WODIiP Opole ul. Głogowska 27.

Formularz zgłoszeniowy oraz Program Konferencji dostępny jest poniżej.
Zgłoszenia na konferencję należy dokonać poprzez wypełnienie formularza elektronicznego, który po wypełnieniu należy wydrukować oraz po podpisaniu przez dyrektora szkoły wysłać:

Wszelkich informacji udziela Kierownik Grantu Pan Lesław Tomczak, adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel: 602 35 88 49.

Konferencja skierowana jest do wszystkich grup nauczycielskich, ilość miejsc jest ograniczona do liczby 80 osób łącznie. Do udziału w konferencji zapraszamy dyrektorów, nauczycieli informatyki, nauczycieli innych przedmiotów, nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej.

Serdecznie zapraszam na konferencję, której celem jest zaprezentowanie nowoczesnych rozwiązań wspierających proces edukacji oraz trendów rozwoju narzędzi i środków technologii informacyjnych i komunikacyjnych w edukacji.

Konferencji towarzyszyć będzie wystawa rozwiązań branży ICT dla edukacji.  W trakcie warsztatów prowadzonych przez konsultantów WODIiP oraz zaproszonych gości można będzie zapoznać się i wypróbować najnowsze urządzenia i środki wsparcia procesu edukacji.

W ramach konferencji zaplanowano specjalne warsztaty dla dyrektorów szkół dotyczące zmienionego Systemu Informacji Oświatowej – na które  Serdecznie zapraszam dyrektorów szkół.


Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2