Zgodnie z uchwałą Sejmiku Województwa Opolskiego z dnia 28. lutego 2012r. Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Informatycznego i Politechnicznego wraz z  Wojewódzkim Ośrodkiem Metodycznym został połączony w REGIONALNE CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI w Opolu - aktualna strona www to: www.rcre.opolskie.pl

Innowacyjny Nauczyciel 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Stanisław Rożniatowski
piątek, 09 września 2011 09:12
 
 

Drogi Nauczycielu,
Przypominamy, że trwa konkurs Innowacyjny Nauczyciel 2011 - jeszcze można wziąć w nim udział. To szansa na zdobycie prestiżowego tytułu oraz wygranie nowoczesnych notebooków przez nauczyciela, a całej pracowni informatycznej przez szkołę!

Serdecznie zapraszamy do udziału, Partnerstwo dla Przyszłości (Partners in Learning)

Jeśli zrealizowałeś ciekawy projekt ze swoimi uczniami z wykorzystaniem Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych to ten konkurs jest dla Ciebie! Wystarczy przygotować prezentację multimedialną przedstawiającą zrealizowany projekt edukacyjny. To łatwe zadanie, ponieważ szablon prezentacji jest do pobrania ze strony konkursuhttp://www.pdp.edu.pl, znajdują się tam także instrukcje, jak przygotować prezentację, przykłady prac z ostatnich lat oraz regulamin konkursu.

Konkurs Innowacyjny Nauczyciel jest kierowany do nauczycieli wszystkich przedmiotów, a organizowany przez program wspierania edukacji informatycznej Partnerstwo dla Przyszłości (Partners in Learning) firmy Microsoft. Dla osób, których prace zwyciężą, przewidziano nagrody w postaci notebooka firmy Hewlett-Packard – HP 5330m – oraz udział w uroczystej Gali na Zamku Królewskim w Warszawie z okazji Dnia Nauczyciela! Udział w konkursie to również szansa otrzymania zaproszenia na Europejskie lub Światowe Forum Innowacyjnych Nauczycieli.

Uwaga: Drugim etapem konkursu jest prezentacja prac podczas FORUM Innowacyjnych Nauczycieli w dniach 7-8.10 2011 r. Szczegółowe informacje znajdują się  pod adresem www.pdp.edu.pl w zakładce Forum IN.