Zgodnie z uchwałą Sejmiku Województwa Opolskiego z dnia 28. lutego 2012r. Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Informatycznego i Politechnicznego wraz z  Wojewódzkim Ośrodkiem Metodycznym został połączony w REGIONALNE CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI w Opolu - aktualna strona www to: www.rcre.opolskie.pl

Finał Wojewódzkiego Konkursu Technicznego dla uczniów szkół gimnazjalnych. Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół specjalnych. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wiesław Bartoszek
wtorek, 20 marca 2012 13:40
 
 

Finał Wojewódzkiego Konkursu Technicznego dla uczniów szkół gimnazjalnych.
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej  uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół specjalnych.

Przypominam, że finał Wojewódzkiego Konkursu Technicznego dla uczniów szkół gimnazjalnych odbędzie się w dniu 26.03.2012 roku o godzinie 9.30. w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Informatycznego i Politechnicznego w Opolu, ul. Głogowska 27.

Etap gminny Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbędzie się w dniu 2.04.2012 roku o godzinie 9.00. Testy z kartą odpowiedzi zostały wysłane do gmin. Protokoły z etapu gminnego jak również miejsca organizacji  etapu powiatowego znajdują się na stronie WODIiPu w menu głównym Konkursy uczniowskie zakładce Ogólnopolski turniej BRD. Protokoły proszę przesłać do miejsc  organizacji etapu powiatowego (na stronie WODIiP)

Informuję, że  w tym roku szkolnym Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej  uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół specjalnych zostanie zorganizowana w dniach od 14.05.2012 do 25.05.2012 roku w holu Urzędu Marszałkowskiego w Opolu, ul. Piastowska 14. Prace proszę dostarczać w dniach od 16.05.- 18.05.2012 roku. Serdecznie zachęcamy do udziału w wystawie.

Na pytania odpowiadam po numerem 514 022 123, Wiesław Bartoszek – konsultant ds. techniki