Konferencja i Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wiesław Bartoszek
środa, 13 kwietnia 2011 09:29

Konferencja i Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów

Konferencja metodyczna dla nauczycieli techniki

Serdecznie zapraszamy na konferencję metodyczną nauczycieli techniki w dniu 18.04.2011 po konferencji z informatyki. Na spotkaniu omówione zostaną wyniki konkursu technicznego, zmiany w uzyskiwaniu karty motorowerowej jak również przedstawiona zostanie propozycja prowadzenia zajęć fotograficznych.

Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów 2011

Informuję, że Wojewódzka Wystawa Twórczości Technicznej Uczniów 2011

będzie miała miejsce w dniach 19.05 – 27.05.2011 w holu Centrum Szkoleniowo – Konferencyjnego na Ostrówku, ul. Piastowska 14.

Prace na wystawę proszę dostarczać w dniach 19 – 20.05.2011. Podsumowanie wystawy, wręczenie nagród i podziękowań odbędzie się 27.05.2011 r. W tym dniu bardzo proszę o zabranie wszystkich prac, ponieważ w dniu 28.05. (sobota)  hol musi być udostępniony następnej wystawie.

Serdecznie zapraszam szkoły do udziału w wystawie.

Wiesław Bartoszek

Konsultant ds. techniki – WODIiP Opole