Zgodnie z uchwałą Sejmiku Województwa Opolskiego z dnia 28. lutego 2012r. Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Informatycznego i Politechnicznego wraz z  Wojewódzkim Ośrodkiem Metodycznym został połączony w REGIONALNE CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI w Opolu - aktualna strona www to: www.rcre.opolskie.pl

Modernizacja i aktualizacja systemu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Nowak
piątek, 26 listopada 2010 08:49
 
 

W związku z koniecznością przeprowadzenia modernizacji i aktualizacji systemów informatycznych WODIiP, w tym również aktualizacji oprogamowania serwerów internetowych, prosimy o sprawdzenie czy używane przez Państwa oprogramowanie w ramach stron internetowych jest aktualne.

W przypadku zauważenia nieprawidłowego funkcjonowania prosimy o kontakt na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W opisie zdarzenia proszę zawrzeć link do strony na której występuje problem oraz opis zauważonych problemów.

Przypominamy iż ze względów bezpieczeństwa należy okresowo dokonywać aktualizacji oprogramowania typu CMS zainstalowanego w ramach kont internetowych, tj. Joomla, Moodle, itp.


Pomoc techniczna w najczęściej występujących problemach

W przypadku braku menu na stronie - oprogramowania Joomla 1.0 oraz modulu MainMenu nalezy w pliku /modules/mod_mainmenu/helper.php w linii 31 należy zmienić :

function buildXML(&$params)

na:

function buildXML($params)


W przypadku braku treści artykułów w Joomla 1.0 należy zmienić w pliku /includes/Cache/Lite/Function.php w linijce 74 treść z:

$arguments = func_get_args();

na:

$arguments = func_get_args();
$numargs = func_num_args();
for($i=1; $i < $numargs; $i++){
$arguments[$i] = &$arguments[$i];
};