Zgodnie z uchwałą Sejmiku Województwa Opolskiego z dnia 28. lutego 2012r. Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Informatycznego i Politechnicznego wraz z  Wojewódzkim Ośrodkiem Metodycznym został połączony w REGIONALNE CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI w Opolu - aktualna strona www to: www.rcre.opolskie.pl

Warsztaty w studiu nagrań i cyfrowym radio PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Koj
wtorek, 29 listopada 2011 12:05
 
 

Zapraszamy nauczycieli z grupami uczniów zainteresowanych tematyką obróbki dźwięku lub szkolne zespoły muzyczne zainteresowane nagraniem płyty DEMO na warsztaty prowadzone w profesjonalnym studiu nagrań WODIiP Opole. Zajęcia prowadzi zawodowy realizator dźwięku z ponad 20 letnim doświadczeniem studyjnym, scenicznym i estradowym. Warsztaty prowadzone są w grupach maksymalnie 10 osobowych, program minimum trwa 4 godziny (inne formy do uzgodnienia), w programie: zapoznanie uczniów z wyposażeniem studia i zasadami pracy w studiu, nagranie krótkiego materiału, obróbka dźwięku przez uczniów w pracowni komputerowej z wykorzystaniem intuicyjnego oprogramowania.

Koszt warsztatów trwających 4 godz. to 600 zł, oferta obejmuje: wynajem studia i pracowni komputerowej, zatrudnienie realizatora dźwięku oraz inne koszty organizacyjne.