Warsztaty „Metodyka tworzenia programów nauczania w oparciu o założenia reformy szkolnictwa zawodowego” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Koj
czwartek, 09 lutego 2012 15:11

Szanowni Dyrektorzy szkół prowadzących kształcenie zawodowe

W związku z wdrażanymi przez MEN zmianami w szkolnictwie zawodowym zapraszamy nauczycieli przedmiotów zawodowych na 10 godzinne warsztaty „Metodyka tworzenia programów nauczania w oparciu o założenia reformy szkolnictwa zawodowego”.

Warsztaty prowadzone będą przez specjalistów będących w stałym kontakcie z KOWEZiU w Warszawie, posiadających wiedzę i materiały związane z tematyką proponowanych warsztatów.

PROGRAM WARSZTATÓW:

• Analiza rozporządzeń w sprawie klasyfikacji zawodów szkolnictwa zawodowego oraz podstawy programowej kształcenia w zawodach. Wyszukiwanie danych dla wybranych zawodów - ćwiczenia.
  • Składanie podstawy programowej dla wybranego zawodu.
  • Metodyka tworzenia programów nauczania oraz budowy oferty kwalifikacyjnych kursów zawodowych. Wymiana doświadczeń.

Warsztaty odbywać się będą w WODIiP Opole, ul. Głogowska 27 w poniedziałki, od godz. 15:30 – 19:30 (2 zjazdy) – proponowane terminy to: 5 i 19 marca 2012 lub 12 i 26 marca 2012. Grupy podzielone zostaną według ukierunkowani branżowych nauczycieli, wybór branży następuje za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Koszt warsztatów to 90 zł – w cenie jest poczęstunek kawowy. Zgłoszenia przyjmowane są do 02.03.2012.

UWAGA: Rekrutacja została zakończona z powodu braku wolnych miejsc. Jeśli będzie zainteresowanie postaramy się uruchomić termin kwietniowy warsztatów.