Warsztaty „Metodyka tworzenia programów nauczania w oparciu o założenia reformy szkolnictwa zawodowego” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Koj
poniedziałek, 19 marca 2012 12:41

Szanowni Państwo,
informujemy że 2 część warsztatów „Metodyka tworzenia programów nauczania w oparciu o założenia reformy szkolnictwa zawodowego” dla grup 1 i 2 odbędzie się 16 kwietnia, w godz. 15:30 − 19:30 (pierwsza część odbyła się 5 marca).

Grupa 3: Pierwsze spotkanie odbyłoby się zgodnie z zaplanowanym już terminem 26 marca 2012, natomiast drugie 4 kwietnia 2012, w godz. 15:30 − 19:30. Prowadzący te szkolenia przebywają obecnie na szkoleniach w Warszawie, gdzie MEN i KOWEZiU wyposażają ich w wiedzę i materiały.

UWAGA: Bardzo proszę wszystkie osoby, za które płacić będzie szkoła, powiat lub inny sponsor o zabranie ze sobą pisemnego skierowania na te warsztaty przez instytucję wysyłającą. Jeśli jest to kilka osób z jednej szkoły to wystarczy jedno skierowanie dla wszystkich. Skierowanie powinno zawierać: dane instytucji wysyłającej, listę nauczycieli kierowanych na warsztaty, nazwę i termin warsztatów (05.03. i 16.04.2012.) pieczęć i podpis dyrektora.